Zimní sportovní den

14.02.2014 09:17

K příležitosti XXII zimních olympijských her pořádaných v Soči jsme uspořádali sportovní klání I.stupně.

Nejdříve žáci v rámci projektu vyhledali informace k olympijským hrám, které představili ostatním spolužákům. Paní učitelka Michlová připravila prezentaci, kde jsme se dověděli zajímavosti o olympiádě.

Vzhledem k nepřízni počasí (žádný sníh) jsme se museli přesunout do tělocvičny, kde pro žáky připravil Vojta Hovorka (bývalý žák školy) soutěžní dráhu zaměřenout na zvýšení kondice a obratnosti. Síly si změřily mezi sebou žáci jednotlivých ročníků. Všichni jsme se dobře bavili a prověřili své schopnosti. Nejzáludnější byl Jacíkův test, který prověřil obratnost a vytrvalost.

Následující den "nejlepší" olympionici z řad dětí získali medajle a ostatní si odnesli sladkou odměnu.

 

Mgr. Hovorková Lenka