Sebeponávací kurz v rámci projektu "MODERNÍ ŠKOLA" se ZŠ Podbřezí

30.10.2014 13:09

5. ročník  - Jedlová 23.- 24.10.2014

ČTVRTEK - 23.10.2014

Příjezd na chatu Kristýna na Jedlové v OH v 8.30hod. Dopolední program probíhal v chatě Lenka pod vedením p. Kalibové - sebepoznávací hry (vizitka, kouzelná hůlka, srdce, vázání šátků, pizza, stavba mostu, dopisovací hra, provázek,...) Po výborném obědě na chatě Kristýna žáci odpočívali a pak se vydali ven před chatu na některé hry v přírodě. Večer už se všichni těšili na borůvkové knedlíky a paté si děti hraly ve společenské místnosti různé hry podle svého výběru. A pak už jen večerní hygiena a do hajan.
 

PÁTEK - 24.10.2014

Po ranním probuzení a hygieně - dobrá snídaně. Pak už si děti uklidily své pokoje, sbalily věci a sešly se ve společenské místnosti. Zde si zopakovaly z hodin vlastivědy, jak se pracuje s mapou a buzolou, naplánovali jsme trasu a vydali jsme se s buzolou do přírody na výšlap. Děti nás dobře vedly krásnou podzimní přírodou a pobyt na čerstvém vzduchu všem prospěl. Pak už jsme si sbalili poslední věci, pochutnali si na dobém obědě a hurá domů - plni krásných dojmů a zážitků - na podzimní prázdniny!
Mgr. Blanka Kubcová