Rozsvěcení stromečku 2013

25.11.2013 21:03

VÁNOCE VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ,

ZPÍVEJME PŘÁTELÉ!

Pokud si chcete zazpívat i vy nebo jen tak „poklábosit“ u horké medoviny či punče,

Přijďte se podívat 1. 12. 2013

Na „plac“ u kostela!!!

A co tam bude?

DOBE RSKÉ ROZSVĚCENÍ STROMEČKU

V krátkém kulturním programu od 18:00 vystoupí děti z místní Mateřské a Základní školy.

U stromečku bude připraven stánek s horkou medovinou, punčem a dalšími horkými nápoji.

Budova prvního stupně ZŠ

bude od 16:00 otevřena k prohlídce nebo zahřátí. V jídelně budou k prohlédnutí a prodeji výrobky dětí + drobné občerstvení.

Pro děti i rodiče zde bude od 16h připravena cukrářská dílna, kde si budete moct ozdobit předem upečený perníček. Pod vedením klubu žen si tak můžou děti menší i větší vyzkoušet jak zdobit a připravit si tak tradiční vánoční výrobek. Nic nepotřebujete, jen přijít a zdobit.

Otevřeno bude i v pohostinství u Kárníků, kde ve vinárně od 16:00 bude k vidění výstava betlémů zapůjčených místními obyvateli.

Přijďte podpořit místní kulturní život a nasát předvánoční atmosféru