"Řeč psího ocásku"

15.04.2014 07:40

Dne 11.dubna v pátek jsme měli besedu se psem. Moc jsem se na ní těšila. Když přišla paní se psem nejdřív nám o ní řekla, že je to Border kolie, jmenije se Rina a že je to těhotná fenka. Nejdřív se nás paní ptala na pár otázek: co uděláme, když si chcem pohladit psa, když na nás běží pes, co uděláme, když za námi jde a chce si nás očuchat... Když nám řekla co máme udělat, když na nás běží a nemáme se kam schovat tak si máme kleknout dát ruce na krk a předklonit se. Zkoušeli jsme si to. Akorát nešla po nás, ale po granuli. Moc mě to bavilo a skoro každého svalila po chvíli na zem. Takže jsem se naučila co mám dělat, když na mě běží pes. Ke konci nám ukázala pár povelů. Nejvíc se mi líbilo, když dělala dáma a slečna to dávala tlapku přes tlapku. Moc se mi to líbilo.

   Samková Šárka 

žákyně 5.ročníku