Okrskové kolo ve florbale, 8. - 9. ročník, kluci

03.08.2016 14:40

Okrskové kolo ve florbale, 8. - 9. ročník, kluci

 
15.11.2015 10:17

Posledním florbalovým turnajem organizovaný AŠSK byl pro naši školu okrskový turnaj kategorie H4. Na pátek 13. nevěříme a s bojovnou náladou jsme vyrazili před osmou hodinou do Dobrušky. Ve zdejší tělocvičně se hraje systémem 4+1. Čekalo nás pět zápasů, v nichž jsme chtěli uhrát co nejlepší výsledky s tajným cílem - podívat se na okresní finále do Rokytnice. Že to nepůjde hladce, jsme se přesvědčili hned v prvním zápase, kde nám (celkem narostlí) kluci ze Solnice ukázali, co je důraz před vlastní, ale i před soupeřovou bránou. Ač náznaky šancí byly, nekompromisními zákroky je soupeři utli hned v zárodku. 3:0. Dalším týmem v pořadí byli domácí hráči ze ZŠ Fr. Kupky. Rychlý gól, trestné střílení v podání Patrika Raška znamenalo vedení 2:0. Bohužel, chyby v bránění a opětovný nedůraz výsledek neudržely a na světě byla další prohra. Sen o postupu se pomalu začal rozplývat. Výškově podobná parta kluků z Voděrad - opět prohra. Zš Pulická - tady to dlouho vypadalo nadějně - také prohra. Poslední zápas proti Deštnému (které ztratilo body pouze za remízu s Dobruškou Fr. Kupky) už nemohl nic změnit a spíš jsme se obávaly většího přídělu gólů v naší síti. To se naštěstí nestalo a do poločasu jsme drželi nerozhodný výsledek, ale bodovat se stejně nepodařilo. ZŠ Dobré tak obsadila 6. místo.