Okresní kolo ve stolním tenise 21. 10. 2015

02.08.2016 14:37

Okresní kolo ve stolním tenise 21. 10. 2015

 
22.10.2015 19:37

Ve Voděradech se včera odehrálo okresní kolo ve stolním tenise. Jak již bylo psáno dříve, vyslali jsme na tuto soutěž dívčí tým ve složení Lenka Rozínková a Diana Grimmerová a chlapecký tým ve složení Kuba Michl, Patrik Rašek a Kuba Krycner. Holky odehrály skupinu proti A a B týmu Lhoty u Potštejna. Po boji oba zápasy prohrály a obsadily 3 místo. Nutno však podotknout, že Diana nastoupila v kategorii vyšší než je ta kam věkově patří a Lenka už dlouhou dobu nedržela pálku v ruce. Všechny zápasy však byly vyrovnané a zejména v druhém duelu měly hráčky Lhot větší štěstí.

Klučíčí týmy byly rozděleny do dvou skupin po 4 týmech, kde sehrály zápasy každý s každým.

Dobré x Gymnázium Dobruška - 4:1

Dobré x Doudleby - 3:4

Dobré x Kostelec n. Orl - 4:1

První místo ve skupině, semifinále proti druhému týmu z druhé skupiny.

Dobré x Opočno - 4:2

Ve finále jsme pak potkali druhé gymnázium, tentokrát z Rychnova.

Dobré x Pelclovo gymnázium - 1:4

Krásné druhé místo. Gratulace všem!!!!

Děkujeme též rodičům za pomoc s dopravou - Raškovým a Michlovým.Více zde: http://www.zsdobre.cz/news/okresni-kolo-ve-stolnim-tenise-21-10-2015/