Okresní kolo ve florbale dívek 8. - 9. třída

20.11.2014 13:53

Ve čtvrtek 20. 11. 2014 se v Rokytnici odehrál další turnaj školních florbalových soutěží. Do bojů zasáhly tentokrát děvčata z kategorie 4., tzn. původně pro 8. a 9. ročník. Počtově však nemáme šanci z těchto ročníků družstvo složit, takže musely vypomoci i mladší spolužačky. I když jsme na turnaj neodjížděli v sestavě která by měla ve svých řadách hvězdy florbalu a tudíž jsme neočekávali velké úspěchy, děvčata zabojovaly a přivezly krásné 3. místo. Jejich zápasová bilance byla 2 výhry a 2 porážky s celkovým skóre 7:8. Velká pochvala patří všem - tahounům Lence Rozínkové a Markéťe Náglové, pracantům Kátě Moravcové, Lídě Grimmerové, Marušce Melicharové, Sabče Noskové a Lucce Sedloňové a hlavně nejmladší gólmance Didi Grimmerové.

A ještě větší pochvala a poděkování pro kouče a řidiče Tomáše Vidláka a paní Sedloňovou. DÍKY

Výsledky:

Skupina

Dobré x Rokytnice 3:2 (2x Náglová, 1 x Moravcová)

Dobré x Skuhrov 0:3

Semifinále:

Dobré x Deštné 0:3

O 3. místo:

Dobré x Rychnov 4:0 (2x Grimmerová L., 2x Rozínková)