Okresní finále Orion Florbal Cupu 8. - 9. tříd, dívky

02.01.2013 11:14

 

Dnes jsme se zúčastnili s děvčaty z 8. a 9. třídy dalšího florbalového turnaje. Po minulých ročnících kdy okresní finále ovládly dobrušské florbalistky, jsme letos do Rokytnice vyrazili s ambicemi nejvyššími. Soupeřem nám byly školy z Rokytnice a Rychnova - Javornická.

Systém každý s každým - dvoukolově.

Dobré x Rokytnice 1:2

Branka: Anča Melicharová

Vyrovnané utkání, kdy víc štěstí měl soupeř.

Dobré x RK 5:0

Branky: Anča Melicharová 2x, Dája Šlehobrová, Anča Havránková, Domča Holcová

Jednoznačný zápas plný dalších šancí

Dobré x Rokytnice 1:1

branka: Melicharová Anča

Zápas, kdy šlo o hodně. Potřebovali jsme vyhrát. Rokytnice totiž v zápase s Rychnovem remizovala 2:2, takže v případě výhry bychom udělali významný krok k vítězství v turnaji. Ujali jsme se rychlého vedení, soupeř však využil svou ojedinělou příležitost na srovnání. A ikdyž jsme měli řadu dalších příležitostí strhnout vítězství na svou stranu, nezadařilo se. Nezbývalo než vyhrát druhý zápas s Rychnovem a doufat v minimálně opakování výsledku mezi Rok a RK.

Dobré x RK 3:0

Branky: Dája Šlehobrová 2x, Anča Melicharová

Opět vítězný zápas s řadou pohledných kombinací a hlavně góly!

Bohužel, Rokytnice v druhém zápase nedovolila opakování se výsledku s Rychnovam a s přehledem zvítězila.

Naše děvčata tak získala o bod méně než dívky z Rokytnice. A umístila se na nepostupové stříbrné příčce. 

Sestava: Svobodová Tereza - Domča Holcová, Káťa Pleskotová, Dája Šlehobrová - Anča Melicharová, Monika Rozínková, Péťa Krycnerová, Káťa Balcarová, Anča Havránková