Krajské finále Hokejbal proti drogám

07.05.2019 07:56

2.5.2019 nás čekalo krajské finále hokejbalového turnaje dětí ze 4. a 5. třídy. Dějištěm turnaje byl opět zimní stadion v Opočně. Čekali nás soupeři z Opočna, Českého Meziříčí, Hradce Králové - ZŠ Štefanikova a Hronova. Z okresního složení vypadl pro zranění Radek Špringr a místo něj bylo povoláno trio slečen z pátého ročníku. Ambice byly jasné, chtěli jsme být nejlepší z okresu. Hned první utkání se ale nnevyvíjelo nejlépe. S Opočnem jsme prohrávali už 3:0. Nevzdali jsme se, snížili na rozdíl jenoho gólu, ale závěrečný tlak se zužitkovat nepodařilo a nakonec jsme utkání prohráli. V dalším utkání nás čeka pro nás neznámý Hrade Králové, který měl být favoritem celého turnaje. Hradec se dostal do vedení, ale naše zlepšená hra přinesla řadu možností na vyrovnání, které v závěru utkání opravdu viselo na vlásku. Bohužel soupeřův gólman za svá záda žádný z našich pokusů nepropustil a v úplném závěru se hradečtí dostali do brejku který zužitkovali. Třetí utkání proti Meziříčí bylo zcela v naší režiji. V posledním zápse jsme nastoupili proti jistému vítězi turnaje s nadějí, že pokud zvítězíme, můžeme obsadit medailové umístění. Hronovští hráči však zkušeně utkání zvládli. I když jsme se neustále tlačii do útoku, soupeř svými protiútoky navyšoval skóre.

Dobré x Opočno 2:3

Dobré x ZŠ Štefánikova 0:2

Dobré x České Meziříčí 5:0

Dobré x Hronov 1:5

Dominik Dostál se se 4 góly stal třetím nejlepším střelcem turnaje.

Složení týmu: 

Matěj Dovicin - Dominik Dostál, Matěj Štěpán, Vojtěch Svoboda, Filip Poláček, Jůlie Frymlová, Bára Ševcová, Anička Čtvrtečková.

Děkujeme panu Svobodovi za dopravu a pomoc s koučinkem.