Hokejbal 1.-3. třída a 4.-5. třída

16.04.2019 22:02

V pondělí 15. 4. 2019 jsme v Opočně sehráli povedený turnaj v hokejbale. 

Mladší děti sehrály 4 zápasy proti Opočnu A a B, Dobrušce Pulické a Voděradům. Většina hrála hokejbal poprvé, takže na turnaji byli kluci spíše na zkušenou. Pěkně si zahráli a obsadili konečné 5. místo. 

Starší kluci prodali zkušenosti z minulých turnajů a turnajem prošli bez porážky. V prvním zápase proti Opočnu jsme 2x vedli a 2x se soupeři pocedlo srovnat skóre (podruhé to bylo 3 vteřiny před koncem zápasu). Rozešli jsme se tedy smírně 2:2. Opočno nám vstřelilo jediné dva góly v turnaji. V dalších zápasech jsme si shodně 2:0 poradili s Dobruškou Pulicemi a Českým Meziříčím a 6:0 s Voděradami. I tyto skvělé výsledky nám však nestačili k prvenství na okrese, neboť Opočno též porazilo všechny své soupeře, rozdíl skóre byl shodný +10, ale ve prospěch Opočna hovořil větší počet vstřelených branek.

Druhým místem si kluci vybojovali postup do krajského finále, které se sehraje 2. 5. 2019 opět v Opočně. GRATULUJEME!

Mladší kluci: Poul Jiří, Břetislav Fryml, Štěpán Horák, Adam Benjeddou, Pavel Kulhánek

Starší kluci: Dominik Dostál, Matěj Štěpán, Vojta Svoboda, Filip Poláček, Radek Špringr a Matěj Dovicin.

Díky za pomoc s dopravou paní Dostálové a p.uč. Novotné.