Dobré x Dobřany

29.12.2012 13:15

 

Od začátku školního roku se opět scházíme k florbalovým tréninkům mladých nadějí. Systém zůstal podobný jako v minulém školním roce. Dvě skupiny – mladší, děti 1. – 3. třídy od 13h do 14h a starší, kam chodí hráči a hráčky ze 4. – 6. třídy od 16h do 17h.

Děti, hlavně ty starší, už celkem pěkně zvládají základní herní činnosti, takže se při tréninku můžeme zaměřit na složitější nácvik herních kombinací.

Pro letošní rok se nám podařilo zajistit několik zápasů se soupeři z jiných škol + další turnaje, kde si naše děti zahrají i se a proti starším soupeřům.

Na první utkání k nám dorazily děti z Dobřan. Ve strhujícím utkání, kdy jsme naše síly rozložili do dvou družstev nešlo ani tak o vítězství, jako o dobrý pocit ze hry. Pro jistotu připojujeme i výsledky.

Dobré A x Dobřany A: 4:3

Dobré B x Dobřany B: 0:7

Dobré A x Dobřany B: 2:3

Dobré B x Dobřany A: 0:5