Den bezpečnosti v naší škole

14.05.2018 22:17

Den bezpečnosti v Dobrém

 

Ve středu 2. května 2018 se uskutečnil v naší škole v Dobrém Den bezpečnosti. Byl zahájen vydýmením budovy II.st. a evakuací. Součinnost poskytl HZS z Dobrušky, OO Police ČR v Dobrušce a Dopravní policie ČR z Rychnova n. Kn. včetně tiskové mluvčí. Žáci měli příležitost seznámit se s technikou všech těchto jednotek. Kromě automobilů a čtyřkolky si žáci mohli vyzkoušet i policejní výstroj. Akce měla i preventivní prvky v podobě přednášky policie, hasiči ukázali dětem vybavení cisternové automobilové stříkačky s vybavením mimo jiné i pro zásahy u dopravních nehod. Ochotní policisté a hasiči také odpovídali na všechny dotazy. Dětem se také líbil Kodiaq, který zde vystavila firma Matrix, a.s.-autocentrum Lipovka. Děkujeme všem zúčastněným, že si udělali čas a přijeli k nám do školy představit svoji práci.

Mgr. Hrušková