Anglický týden ve škole

04.01.2017 08:08

Anglický týden ve škole

Vážení rodiče,

společnost English Focus Vám nabízí jedinečnou možnost zlepšení jazykových dovedností Vašeho dítěte – pětidenní intezivní kurz anglického jazyk s rodilým mluvčím z USA, který má bohaté zkušenosti. Cílem kurzu je zdokonalit jazykové dovednosti žáka intenzivním procvičením slovní zásoby a gramatiky v kombinaci se správnou výslovností. A výsledek? Výrazný pokrok a vyšší sebejistota v mluveném i psaném projevu. Lektor vždy pracuje s nadšením a pilným nasazením, své znalosti předává žákům zábavnou a hravou formou.

Co tedy kurz nabízí?

·         vyučování ve známém prostředí školy – lektor přijede za dětmi

·         aktivní forma učení pod kvalifikovaným vedením

·         kontakt s rodilým mluvčím

·         uvolněná atmosféra beze strachu a ostychu

·         výuka vedená zábavnou formou (hry, scénky, dialogy a další aktivity)

·         certifikát o absolvování kurzu pro každého žáka

Kurz probíhá od pondělí 23.1. do pátku 27.1.2017, 6 vyučovácích hodin denně, tedy 30 vyučovacích hodin. Skupina do 20 žáků, přednost má 8. a 9.ročník.

Cena je 1.100Kč na žáka, škola přispívá 500Kč na žáka, zákonní zástupci tedy hradí 600Kč.